36 сесія 7 скликання 

1.Про внесення змін в рішення 25 сесії 5 скликання від 13 жовтня 2009 року "Про безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельних ділянок гр. Конотопенку С.Ф. та Стукан Г.Ф."

2.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному закладу "Закладу дошкільної освіти (дитячий садок) "Пролісок" Гуменської сільської ради.

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність гр. Петлюку В.Л.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Никитюк О.П.

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.Денисюк С.А.

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) таа передачу їх у власність гр. Огарковій Н.Б.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчук Н.В.

8.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вербі З.С.

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчик Г.І.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Драчу І.О.

11.Про розірвання договору оренди земельної ділянки комунальної власності з гр. Нечаєм В.О..

12.Про стан виконання Стратегії розвитку Гуменської територіальної громади на період до 2020 року.

13.Про стан виконання заходів Комплексної програми захисту законних прав та інтересів дітей на території Гуменської сільської ради та у Вінницькому районі на 2017-2020 роки.

14.Про стан виконання заходів районної Комплексної програми соціального захисту населення на території Гуменської сільської ради та Вінницького району на період до 2020 року.

15.Про Фонд розвитку Гуменської територіальної громади на 2019 рік.

16.Про тимчасове призупинення функціонування ЗДО "Пролісок".

17.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури: "Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) приміщень будинку культури, який знаходиться на балансі Гуменської сільської ради, за адресою: вул. Левадна2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області."

18.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури: "Капітальний ремонт (утеплення фасадів та заміна покрівлі) будівлі будинку культури, який знаходиться на балансі Гуменської сільської ради, за адресою: вул. Левадна2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області."

19.Про надання дозвволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури: "Благоустрій території Гуменської сільської ради та будинку культури з облаштуванням доступу до будівлі маломобільних груп населення по вул. Л.Українки 20, в с. Гуменне, Вінницького району Вінницької області."

20.Про затвердження Детального плану території с. Гуменне.

21.Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення с. Гуменне Вінницького району Вінницької області."

22.Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення с. Михайлівка Вінницького району Вінницької області."

23.Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності гр. Басализі С.Л.

24.Про розгляд заяви гр. Басалиги С.Л.

25.Про внесення змін і доповнень до рішення 32 сесії 7 скликання від 11.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік."

26.Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів освіти.

35 сесія 7 скликання

1.Про схвалення проекту рішення "Про добровільне приєднання до обєднаної територіальної громади". 

34  сесія 7 скликання 

1. Про надання згоди на добровільне приєднання Гуменської територіальної громади (с.Гуменне, с.Михайлівка) до Вороновицької об'єднаної територіальної громади.

33 сесія 7 скликання

4.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Палесі Ф.К..

5.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кушніру Ю.І..

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Терещенку В.В..

7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Терещенку В.В..

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж