40 позачергова сесія 7 скликання

1.Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО "Пролісок".

2.Про затвердження рішення виконкому від 25.07.2019 року № 44 "Про надання матеріальної допомоги жителю с. Михайлівка".

3.Про внесення змін і доповнень до рішення 32 сесії 7 скликання від 11.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

4.Про затвердження звіту про оцінку обєктів нерухомого майна, що є комунальною власністю Гуменської територіальної громади.

39 сесія 7 скликання

1.Про вилучення земельної ділянки з постійного користування.

2.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Драч Н.В. 

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної діфлянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Бігун М.В.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Попіль А.Л.

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Рачук В.І.

6.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Залізняку В.В.

7.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Миронюк В.О.

8.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства гр. Миронюк В.О.

9.Про перелік споруд, які є комунальною власністю Гуменської територіальної громади Вінницького району Вінницької області, які передаються в оренду в 2019 році.

10.Про надання основної щорічної відпустки в. о. сільського голови, секретарю Кадірі Н.М.

11.Про внесення змін і доповнень до рішення 32 сесії 7 скликання від 11.12.2018 року "Про заробітну плату секретаря сільської ради Кадіри Н.М., встановлення надбавки за вислугу років, за високі досягнення в праці, преміювання, виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб".

12.Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Гуменської сільської ради.

13.Про затвердження рішення виконкому від 27.06.2019 року № 33 "Про надання матеріальної допомоги жителю с. Михайлівка".

14.Про затвердження рішення виконкому від 25.07.2019 року № __ "Про надання матеріальної допомоги жителю с. Михайлівка".

15.Про затвердження рішення виконкому від 27.06.2019 року № 34 "Про найменування вулиць, провулків на території Гуменської сільської ради".

16.Про затвердження рішення виконкому від 27.06.2019 року № 35 "Про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам в с. Гуменне".

17.Про затвердження рішення виконкому від 25.07.2019 року № __ "Про найменування місцевості на території Гуменської сільської ради".

18.Про затвердження рішення виконкому від 25.07.2019 року № __ "Про присвоєння поштових адрес гідротехнічним спорудам".

19.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту мережі вуличного освітлення села Гуменне.

38 позачергова сесія 7 скликання

1.Про добровільне приєднання до обєднаної територіальної громади.

37 сесія 7 скликання

1.Про виконання заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та обєктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі та Гуменській сільській раді на 2016-2020 роки.

2.Про стан виконання районної Комплексної Програми "Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоровя громадян" на 2016-2020 роки на території Гуменської сільської ради . 

3.Про тимчасове призупинення функціонування ЗДО "Мальва".

4.Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО "Мальва".

5.Про затвердження рішення виконкому від 26.04.2019 року № 17 "Про надання матеріальної допомоги жительці с. Михайлівка".

6.Про затвердження рішення виконкому від 30.05.2019 року № 29 "Про надання матеріальної допомоги жительці с. Михайлівка".

7.Про затвердження проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури:"Капітальний ремонт огорожі Гуменської сільської ради та будинку культури з облаштуванням доступу до будівлі маломобільних груп населення по вул. Л.Українки 20, в с. Гуменне, Вінницького району Вінницької області".

8.Про затвердження проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури:"Капітальний ремонт (утеплення фасадів та заміна покрівлі) будівлі будинку культури, який знаходиться на балансі Гуменської сільської ради, за адресою: вул. Левадна 2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області".

9.Про затвердження проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури:"Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) приміщень будинку культури, який знаходиться на балансі Гуменської сільської ради, за адресою: вул. Левадна 2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області". 

10.Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи опалення та вентиляції Будинку Культури по вул. Левадна 2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області.

11.Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт опалювального пункту Будинку Культури по вул. Левадна 2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Палеха Ф.К.

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слезь В.П.

14.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Швець В.В.

15.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Артезюк Г.Ф.

16.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаєвик І.В.

17.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рачук В.І.

18.Про надання дозволу Гуменській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель під польовими дорогами.

19.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

19.Про Ставки земельного податку.

19.Про перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, із сплати земельного податку.

20.Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їі справляння на території Гуменської сільської ради на 2020 рік.

21.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної діляянки, на 2020 рік.

21.Про Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

21.Про пільги для фізичних та юридичних осіб, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

22.Про транспортний податок та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

22.Про Порядок справляння транспортного податку.

23.Про встановлення на території Гуменської сільської ради єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

23.Про Порядок справляння єдиного податку.

24.Про встановлення на території Гуменської сільської ради акцизного податку з реалізації субєктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

24.Про Порядок справляння акцизного податку з реалізації субєктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

25.Про встановлення на території Гуменської сільської ради туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на 2020 рік.

25.Про Порядок справляння туристичного збору.

26.Про схвалення проекту рішення "Про добровільне приєднання до обєднаної територіальної громади".

27.Про затвердження Детального плану території с. Гуменне.

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному закладу "Михайлівському закладу дошкільної освіти (дитячий садок) "Мальва" Гуменської сільської ради".

36 сесія 7 скликання 

1.Про внесення змін в рішення 25 сесії 5 скликання від 13 жовтня 2009 року "Про безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельних ділянок гр. Конотопенку С.Ф. та Стукан Г.Ф."

2.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному закладу "Закладу дошкільної освіти (дитячий садок) "Пролісок" Гуменської сільської ради.

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність гр. Петлюку В.Л.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Никитюк О.П.

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.Денисюк С.А.

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) таа передачу їх у власність гр. Огарковій Н.Б.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковальчук Н.В.

8.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вербі З.С.

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчик Г.І.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Драчу І.О.

11.Про розірвання договору оренди земельної ділянки комунальної власності з гр. Нечаєм В.О..

12.Про стан виконання Стратегії розвитку Гуменської територіальної громади на період до 2020 року.

13.Про стан виконання заходів Комплексної програми захисту законних прав та інтересів дітей на території Гуменської сільської ради та у Вінницькому районі на 2017-2020 роки.

14.Про стан виконання заходів районної Комплексної програми соціального захисту населення на території Гуменської сільської ради та Вінницького району на період до 2020 року.

15.Про Фонд розвитку Гуменської територіальної громади на 2019 рік.

16.Про тимчасове призупинення функціонування ЗДО "Пролісок".

17.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури: "Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) приміщень будинку культури, який знаходиться на балансі Гуменської сільської ради, за адресою: вул. Левадна2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області."

18.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури: "Капітальний ремонт (утеплення фасадів та заміна покрівлі) будівлі будинку культури, який знаходиться на балансі Гуменської сільської ради, за адресою: вул. Левадна2, в с. Михайлівка, Вінницького району Вінницької області."

19.Про надання дозвволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на обєкт архітектури: "Благоустрій території Гуменської сільської ради та будинку культури з облаштуванням доступу до будівлі маломобільних груп населення по вул. Л.Українки 20, в с. Гуменне, Вінницького району Вінницької області."

20.Про затвердження Детального плану території с. Гуменне.

21.Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення с. Гуменне Вінницького району Вінницької області."

22.Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення с. Михайлівка Вінницького району Вінницької області."

23.Про надання в оренду земельної ділянки комунальної власності гр. Басализі С.Л.

24.Про розгляд заяви гр. Басалиги С.Л.

25.Про внесення змін і доповнень до рішення 32 сесії 7 скликання від 11.12.2018 року "Про сільський бюджет на 2019 рік."

26.Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів освіти.

35 сесія 7 скликання

1.Про схвалення проекту рішення "Про добровільне приєднання до обєднаної територіальної громади". 

34  сесія 7 скликання 

1. Про надання згоди на добровільне приєднання Гуменської територіальної громади (с.Гуменне, с.Михайлівка) до Вороновицької об'єднаної територіальної громади.

33 сесія 7 скликання

4.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Палесі Ф.К..

5.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кушніру Ю.І..

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Терещенку В.В..

7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Терещенку В.В..

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж