2018

Проекти 32 сесії 7 скликання

1.Про розгляд листа Вороновицького ПТУ № 14

2.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мірчук М.Г.

3.Про розгляд заяви громадян

4.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стасюку В.Б

5.Про надання земельної ділянки комунальної власності в оренду ПАТ "Укртелеком"

6.Про надання земельної ділянки комунальної власності в оренду для випасання худоби

7.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ступаку В.М

8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Челік О.В

9.Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Гаєвик Т.П.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Іщуку К.М.

11.Про стан виконання заходів районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2013-2018 роки

12.Про надання в оренду приміщення бібліотеки Відділу культури та туризму Вінницької райдержадміністрації та звільнення від сплати орендної плати за користування приміщеннями , що є комунальною власністю Гуменської територіальної громади

13.Про надання в оренду артезіанської свердловини та інженерної споруди (башти системи Рожновського) ОСББ "Енергетик- 4" та звільнення від сплати орендної плати за користування обєктами, що є комунальною власністю Гуменської територіальної громади

14.Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО "Пролісок"

15.Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО "Мальва"

16.Про встановлення надбавки директору ЗДО "Мальва"

17.Про встановлення надбавки директору ЗДО "Пролісок"

18.Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у ЗДО "Пролісок" та "Мальва"

19.Про затвердження графіка щорічних відпусток працівників виконавчого апарату сільської ради

20.Про затвердження Положення про преміювання працівників сільської ради

21.Про заробітну плату секретаря сільської ради Кадіри Н.М., встановлення надбавки за вислугу років, за високі досягнення в праці, преміювання, виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб

22.Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

23.Про затвердження рішення виконкому № 62 від 30.11.2018 року "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Михайлівка та с. Гуменне"

24.Про затвердження рішення виконкому № 57 від 31.10.2018 року "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка"

25.Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Гуменської територіальної громади за 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік

26.Про План роботи Гуменської сільської ради на 2019 рік

 

 

Проекти 31 сесії 7 скликання

1. Про внесення змін і доповнень до рішення 25 сесії 7 скликання від 20.12.2017р. "Про сільський бюджет на 2018 рік".

2. Про передачу субвенції в 2018 р. до Вінницького районного бюджету.

3.Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії Гуменської сільської ради 7 скликання від 20.11.2015 року "Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів".

4.Про затвердження рішення виконкому від 27.09.2018 року №  "Про надання матеріальної допомоги жителю с.Гуменне".

5.Про затвердження рішення виконкому від 30.08.2018 року № 47 "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка".

 

Проекти 30 сесії 7 скликання

1. Про надання основної щорічної відпустки в. о. сільського голови, секретарю Кадірі Н.М..

2.Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Гуменської сільської ради.

3.Про стан виконання заходів Комплексної Єдиної правоохоронної програми Вінницького району та Гуменської сільської ради на 2015-2018 роки.

4.Про затвердження рішення виконкому від 27.06.2018 року № 38 "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Михайлівка".

5.Про затвердження рішення виконкому від 27.07.2018 року № _ "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Михайлівка".

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр.  Андрущак О.Ю.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність гр. Долгому О.М. та  Бойко Л.В.

8. Про  встановлення ставки земельного податку для відшкодування збитків 

9. Про  затвердження переліку земельних ділянок на території Гуменської сільської ради в межах населеного пункту, продаж права оренди яких буде здійснюватись на аукціоні  Додаток

10. Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.  Воєводко  Н.М.

11. Про проведення геодезичних робіт з відновлення межових знаків земельних ділянок

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дачевській С.С. 

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Зазулінському В.М.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.  Іщук  К.М.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Попілю А.Л.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сірку В.І.

18. Про звернення Громадської організації «Спілки риболовів-любителів» с. Михайлівка

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр.  Юрченку В.М.

20.Про затвердження Програми "Проведення культурно-освітніх заходів" на території Гуменської сільської ради на 2018 рік.

 

Проекти 29 сесії 7 скликання

1. Про  тимчасове призупинення функціонування ЗДО «Мальва»

2. Про затвердження рішення виконкому від 31.05.2017 року № 27  «Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка»

3. Про стан виконання районної Комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району – в збереженні здоров`я громадян» на 2016-2020 роки на території Гуменської сільської ради

4. Про затвердження рішення виконкому № 32 від 30.05.2018  року  «Про присвоєння поштової  адреси будівлі ПС 110/10 кВ «Оленівка»  в с. Михайлівка

5. Про  тимчасове призупинення функціонування ЗДО «Пролісок»

6. Про затвердження рішення виконкому № 31 від 30.05.2018  року  «Про присвоєння поштової  адреси нежитловій будівлі та споруді  в с. Гуменне

7. Про виконання заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно - рятувальної служби цивільного захисту в  Вінницькому районі та Гуменській сільській раді на 2016 - 2020 роки

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування 

9. Про внесення змін в Додаток до рішення 28 сесії 7 скликання від 7 травня  2018 року «Про затвердження переліку земельних ділянок на території Гуменської ради в межах населеного пункту, продаж права оренди яких буде здійснюватись на аукціоні»

10. Про внесення змін до  рішення 17сесіїГуменської сільської ради 7 скликання від 02 червня 2017 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території с. Гуменне»

11. Про внесення змін до  рішення 28 сесії 7 скликання від 7 травня  2018 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах»

12. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання від 7 травня 2018 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування»

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.  Килимчук Н.А., Поліщук Т.М.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кирильчаку В.М.

15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Панкову М.Ю.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр.  Підлубняк Т.І.

17. Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Сацюку Р.М.

19. Ставки земельного податку

20. Типове рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на  2019 рік

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр.  Ступак В.М.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність  гр.  Чирці М.В.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земльної ділянки і власність для ведення особистого селянського господарства та  передачу її у власність  гр.  Попіль Л.Ф.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність  гр.  Артезюк З.Л.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бігун М.В.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.  Бойко Л.В., Долгому О.М.

27. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування

28. Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння на території Гуменської сільської ради на 2019 рік

29. Про транспортний податок та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік

30. Про встановлення  на території Гуменської сільської ради єдиного податкута затвердження Порядку його справляння на 2019 рік

31. Про встановлення на території Гуменської сільської ради акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік

32. Про встановлення на території Гуменської сільської ради туристичного збору та затвердження Порядку його справляння на 2019 рік

33. Типове рішення про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік

Додаток 1

Додаток 2

34. Про заробітну плату секретаря сільської ради Кадіри Н.М.,  встановлення надбавки завислугу років, преміювання,  виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення  соціально-побутових  потреб

35. Про затвердження посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату Гуменської сільської ради

36. Про затвердження  кошторисної документації на капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) приміщень будівлі, яка знаходиться на балансі Гуменської сільської ради за адресою: вул.. Л.Українки, 17а, в с. Гуменне, Вінницького району Вінницької області.

37. Про надання дозволу на виготовлення кошторисної документації на поточний ремонт ЗДО «Пролісок» Гуменської сільської ради, що знаходиться по вул.. Л.Українки 18 ,  в с. Гуменне, Вінницького району  Вінницької області

 

 

Проекти 28 сесії 7 скликання

1. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування.

2. Про  затвердження переліку земельних ділянок на території Гуменської сільської ради в межах населеного пункту, продаж права оренди яких буде здійснюватись на аукціоні

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Журавель Є.М.

4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Заремблюк В.П.

5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кирильчак В.М.

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кучер В.А.

7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кучер Г.А.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність гр. Літвіненко-Чкареулі Г.В.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Маньківській О.П.

10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Миколінському С.П.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Миронюк В.О.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального  садівництва гр. Миронюк В.О.

13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Миронюк В.О.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пилипенко В.В.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Постоловському М.І.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального  садівництва гр. Постоловському М.І.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Постоловському М.І.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

20. Про скасування рішення 2 сесії 6 скликання від 10 грудня  2010 року Гуменської сільської ради «Про надання дозволу гр. Попіль Г.М. на виготовлення технічної документації по передачі у власність земельних ділянок в межах населеного пункту»

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр. Стасюк М.Ф та Стасюк В.Б.

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Черепаня О.А.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Юрченко В.М.

24. Про закриття сміттєзвалища

25. Про Фонд розвитку Гуменської територіальної громади на 2018 рік

26. Про стан  виконання Стратегії розвитку  Гуменської територіальної    громади  на період до 2020 року

27. Про стан виконання заходів районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року

28. Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2018 рік

29. Про затвердження рішення виконкому від 29.03.2018 року № 20  «Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка»

30. Про затвердження рішення виконкому від 26.02.2018 року № 14  «Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка»  

 

Проекти 27 сесії 7 скликання

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Бобровіцькій І.А.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр. Денисюк М.М.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Залізняк В.С.

4. Про затвердження Акту обстеження земельної ділянки від 12.02.2018р.

5. Про внесення клопотання про передачі земельної ділянки із державної до кумунальної власності територіальної громади  Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області

6. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лопушняк В.В.

7. Про встановлення  розміру орендної плати Гр. Маньківському А.В.  за оренду земельної ділянки для комерційного використання

8. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Миронюк В.О.

9. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального  садівництва гр. Миронюк В.О.

10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Миронюк В.О.

11. Про встановлення розміру орендної плати СПД Пилипчук Г.К. за оренду земельної ділянки для комерційного використання 

12. Про встановлення  розміру орендної плати СТ «Івушка» за оренду земельної ділянки для комерційного використання

13. Про встановлення розміру орендної плати ТОВ СОП «Михайлівське» за оренду земельної ділянки господарські двори

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Челік О.В.

15. Про затвердження рішення виконкому № 03 від 31.01.2018 року «Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка»

16. Про внесення змін і доповнень до рішення 25 сесії 7 скликання  Гуменської сільської ради  від 20.12.2017 року «Про річний План закупівель на 2018 рік»

17. Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО «Мальва» 

18. Про  внесення змін і доповнень до рішення 25сесії 7 скликання від 20.12.2017р. «Про сільський бюджет на 2018рік »

 

Проекти 26 позачергової сесії 7 скликання

1. Про  внесення змін і доповнень до рішення 25 сесії 7 скликання від 20.12.2017р. «Про сільський бюджет на 2018рік »

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж