2018

Проекти 27 сесії 7 скликання

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Бобровіцькій І.А.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр. Денисюк М.М.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Залізняк В.С.

4. Про затвердження Акту обстеження земельної ділянки від 12.02.2018р.

5. Про внесення клопотання про передачі земельної ділянки із державної до кумунальної власності територіальної громади  Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області

6. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лопушняк В.В.

7. Про встановлення  розміру орендної плати Гр. Маньківському А.В.  за оренду земельної ділянки для комерційного використання

8. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Миронюк В.О.

9. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального  садівництва гр. Миронюк В.О.

10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Миронюк В.О.

11. Про встановлення розміру орендної плати СПД Пилипчук Г.К. за оренду земельної ділянки для комерційного використання 

12. Про встановлення  розміру орендної плати СТ «Івушка» за оренду земельної ділянки для комерційного використання

13. Про встановлення розміру орендної плати ТОВ СОП «Михайлівське» за оренду земельної ділянки господарські двори

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Челік О.В.

15. Про затвердження рішення виконкому № 03 від 31.01.2018 року «Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка»

16. Про внесення змін і доповнень до рішення 25 сесії 7 скликання  Гуменської сільської ради  від 20.12.2017 року «Про річний План закупівель на 2018 рік»

17. Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО «Мальва» 

18. Про  внесення змін і доповнень до рішення 25сесії 7 скликання від 20.12.2017р. «Про сільський бюджет на 2018рік »

 

Проекти 26 позачергової сесії 7 скликання

1. Про  внесення змін і доповнень до рішення 25 сесії 7 скликання від 20.12.2017р. «Про сільський бюджет на 2018рік »

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж