Голосування

32 сесія 7 скликання 

1.Про затвердження рішення виконкому від 31.10.2018 року № 57 "Про надання матеріальної допомоги жителям с.Гуменне та с.Михайлівка"

2.Про затвердження рішення виконкому № 62 від 30.11.2018 року "Про надання матеріальної допомоги жителям с.Михайлівка та с.Гуменне".

3. Про стан виконання заходів районної Програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2013 - 2018 роки.

4. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку за 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік.

5. Про затвердження Програми "Соціальний захист населення на 2019 рік".

6. Про затвердження Програми "Підтримки на 2019 рік дошкільних навчальних закладів, які знаходяться на балансі Гуменської сільської ради".

7. Про затвердження "Програми на благоустрій населених пунктів с.Гуменне та с.Михайлівка на 2019 рік".

8. Про затвердження Програми "Підтримка місцевого самоврядування Гуменської сільської ради на 2019 рік".

9.Про затвердження Програми "Пілтримки на 2019 рік закладів культури, які знаходяться на балансі Гуменської сільської ради".

10. Про затвердження Програми "Підтримки на 2019 рік будівель та споруд, які знаходяться на балансі Гуменської сільської ради".

11. Про затвердження Програми "Проведення культурно- освітніх заходів" на території Гуменської сільської ради на 2019 рік.

12. Про затвердження Комплексної програми "Майбутнє Гуменської територіальної громади - в збереженні здоров'я громадян" на 2018-2020 роки.

13. Про програму зайнятості Гуменської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2019 рік. 

14. Про затвердження переліку об'єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2019 рік.

15. Про затвердження переліку об'єктів на яких можуть відбувати засуджені покарання у виді громадських робіт на 2019 рік.

16. Про затвердження переліку об'єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2019 рік.

17. Про надання  в оренду приміщення бібліотеки  Відділу культури та туризму вінницької райдержадміністрації та звільнення від сплати  орендної плати  за користування приміщеннями, що є комунальною власністю Гуменської територіальної громади.

18. Про надання в оренду артезіанської свердловини та інженерної споруди ( башти системи Рожновського ) ОСББ "Енергетик - 4" та  звільнення від сплати орендної плати за користування об'єктами, що є комунальною власністю Гуменської територіальної громади.

19. Про річний план закупівель на 2019 рік.

20. Про план роботи Гуменської сільської ради на 2019 рік.

21. Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО " Пролісок". 

22. Про надання пільги на оплату батьківської плати в ЗДО " Мальва ".

23. Про встановлення надбавки директору ЗДО "Мальва".

24. Про встановлення надбавки директору ЗДО "Пролісок".

25. Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у ЗДО "Пролісок" та "Мальва".

26. Про сільський бюджет на2019 рік.

27. Про затвердження графіка щорічних відпусток працівників виконавчого апарату сільської ради. 

28. Про затвердження положення про преміювання працівників закладів культури.

29. Про затвердження Положення про преміювання працівників сільської ради.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Гаєвик Т.П.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Іщук К.М.

32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Челік О.В.

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ступак В.М.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Мірчук М.Г. 

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Стасюку В.Б.

36. Про надання земельної ділянки комунальної власності в оренду ПАТ "Укртелеком". 

37. Про надання земельної ділянки комунальної власності в оренду для випасання худоби. 

38. Про розгляд листа Вороновицького ПТУ № 14.

39. Про розгляд заяви громадян с.Михайлівка.

40. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

41. Про передачу субвенції в 2018 році до Вінницького районного бюджету.

42. Про преміювання в.о. сільського голови, секретаря сільської ради Кадіри Н.М.

43. Про заробітну плату секретаря сільської ради Кадіри Н.М.,встановлення надбавки за вислугу років, за високі досягнення в праці, преміювання, виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб.

15 сесія 7 скликання

Про затвердження Проекту «Використання новітніх технологій для утеплення фасаду дошкільного навчального закладу «Мальва» в с. Михайлівка» та участь у  обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад  2017 року

Завантажити документ

16 сесія 7 скликання

1. Про стан  виконання Стратегії розвитку  Гуменської територіальної  громади  на період до 2020 року

2. Про внесення змін і доповнень до рішення 14 сесії 7 скликання від 22.12.2016 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

3. Про затвердження рішення виконкому № 3 від 27.01.2017 року «Про надання матеріальної допомоги жителям  с. Гуменне  та   с. Михайлівка»

4. Про встановлення  розміру орендної плати СПД Нечипоруку В.М. за оренду земельної ділянки для комерційного використання

5. Про встановлення  розміру орендної плати СПД Пилипчук Г.К. за оренду земельної ділянки для комерційного використання 

6. Про встановлення  розміру орендної платиСПД Пилипчук Г.К. за оренду земельної ділянки для комерційного використання

7. Про встановлення  розміру орендної плати ФО Попіль Л.Ф.  за оренду земельної ділянки із земель запасу

8. Про встановлення  розміру орендної плати ФОП Нечаю В.О. за оренду земельної ділянки для комерційного використання

9. Про поновлення договору оренди земельної ділянки комерційного призначення з СПД Нечипорук В.М.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення кладовища

11. Про розгляд заяви Булавіна В.П.

12. Про порядок повідомлення про загальні збори громадян за місцем проживання

13. Про затвердження переліку об'єктів на яких можуть відбувати покарання у виді громадських робіт на 2017 рік

14. Про затвердження переліку  об’єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2017 рік

15. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Гуменської сільської ради від 06.11.2015 року "Про виконавчий комітет Гуменської сільської ради"

16. Про затвердження рішення виконкому № 8 від 23.02.2017 року «Про надання матеріальної допомоги жителям  с. Гуменне  та   с. Михайлівка»

 

17 сесія 7 скликання

1. Про стан виконання заходів Комплексної програми захисту прав та інтересів дітей у Вінницькому районі на 2015-2017 роки.

2. Про стан виконання заходів районної Програми зайнятості населення Вінницького району та Гуменської сільської ради до 2017 року.

3. Про стан виконання заходів районної Комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення 14 сесії 7 скликання від 22.12.2016 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

5. Про передачу субвенції в 2017 р. до Вінницького районного бюджету

6. Про Фонд розвитку Гуменської територіальної громади на 2017 рік. 

7. Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору сіл Гуменне та Михайлівка

8. Про затвердження рішень виконкому від 29.03.2017 року №18 "Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги по ОСББ "Енергетик-4"

9. Про затвердження рішення виконкому від 29.03.2017 року №17 "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне та с. Михайлівка"

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості у спільну часткову власність гр. Ларіній О.Ю., Смірновій Н.С.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Недобий А.О.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Рачуку П.Д.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Іванову С.А.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТ "Івушка" в с. Гуменне, вул. Л.Українки 17А.

15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТ "Івушка", в с.Михайлівка, вул.Липовецька (Коцюбинського 1А) 7.

16. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Івановій В.В.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Пукало Ю.М.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Собко С.Ю.

20. Про розгляд заяви Сірка В.Я.

21. Про надання дозволу на розробку детального плану території с.Гуменне

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення дитячого ігрового майданчика

23. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для встановлення дитячого ігрового майданчика

24. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту мережі вуличного освітлення сіл Гуменне та Михайлівка

25. Про затвердження рішення виконкому №27 від 31.05.2017 року "Про надання матеріальної допомоги жителям с.Гуменне та с.Михайлівка

26. Про тимчасове призупинення функціонування ДНЗ "Пролісок"

27. Про тимчасове призупинення функціонування ДНЗ "Мальва"

28. Про внесення змін і доповнень до рішення 14 сесії 7 скликання від 22.12.2016 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

29. Про заробітну плату сільського голови Хоменка О.І., встановлення надбавки за вислугу років, преміювання, виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб

30. Про заробітну плату секретаря сільської ради Кадіри Н.М., встановлення надбавки за вислугу років, преміювання, виплату допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових потреб

 

18 позачергова сесія 7 скликання

1. Про дострокове припинення повноважень Гуменського сільського голови за особистою заявою

2. Про доручення депутатам Гуменської сільської ради представляти інтереси в суді

 

19 сесія 7 скликання

1. Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння на території Гуменської сільської ради на 2018 рік.

2. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.

3. Про транспортний податок та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.

4. Про встановлення на території Гуменської сільської ради єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік

5. Про встановлення на території Гуменської сільської ради акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік.

6. Про встановлення на території Гуменської сільської ради туристичного збору та затвердження порядку його справляння на 2018 рік. 

7. Про затвердження ставок земельного податку та Порядку їх справляння на 2018 рік.

8. Про виконання заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в вінницькому р-ні та Гуменській сільській раді на 2016-2020 роки.

9. Про стан виконання районної Комплексної Програми "Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров'я громадян" на 2016-2020 роки на території Гуменської сільської ради.

10. Про встановлення надбавки до заробітної плати завідувачці ДНЗ "Мальва" Ковпак Ю.В.

11. Про визначення виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору сіл. Гуменне та Михайлівка.

12. Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору сіл Гуменне та Михайлівка для ФОП Кулик М.В.

13. Про затвердження складу тендерного комітету.

14. Про затвердження Положення про тендерний комітет Гуменської сільської ради

15. Про річний План закупівель на 2017 рік.

16. Про внесення змін і доповнень до рішення 14 сесії 7 скликаннявід 22.12.2016 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

17. Про передачу субвенції в 2017 р. до Вінницького районного бюджету.

18. Про затвердження посадових окладів працівникам апарату Гуменської сільської ради

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Паляниці С.О.

20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Біленко В.Д.

21. Про розгляд заяви гр. Артезюк Д.С.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Артезюк Г.В. 

23. Про доцільність в Україні на сьогоднішній день знімати мараторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.

24. Про встановлення пільг земельного податку Михайлівському ДНЗ "Мальва", який розташований на території Гуменської сільської ради на 2018 рік.

25. Про встановлення пільг земельного податку Гуменському ДНЗ "Пролісок", який розташований на території Гуменської сільської ради на 2018 рік.

26. Про встановлення пільг земельного податку Михайлівській СЗШ I-III ступенів, яка розташована на території Гуменської сільської ради на 2018 рік.

27. Про встановлення пільг по слаті земельного податку юридичним особам, які розташовані на території Гуменської сільської ради на 2018 рік.

28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Попіль Л.Ф.

29. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.

30. Про скасування рішення 16 сесії 7 скликання від 24 лютого 2017 року Гуменської сільської ради.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на встановлення меж земельних ділянок ПТУ №14 смт. Вороновиця площею 0,1393 га на право постійного користування землею

32-93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

94. Про дострокове припинення повноважень Гуменського сільського голови за особистою заявою

95. Про затвердження "Акта обстеження земельної ділянки пасовища "Біля Альбіна" загальною площею 1,8968 га.

 

20 сесія 7 скликання

   Про внесення змін в рішення 48 сесії 6 скликання «Про надання згоди  на добровільне об’єднання територіальних громад»

 

21 сесія 7 скликання

1. Про виконання заходів Комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району та Гуменської сільської ради на 2015 - 2018 роки.

2. Про стан законності боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Гуменської сільської ради

3. Про надання дозволу на укладення договору на надання послуг юридичного характеру

4. Про внесення змін і доповнень до рішення 14 сесії 7 скликання від 22.12.2016 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

5. Про передачу субвенції в 2017 році до Вінницького районного бюджету.

6. Про затвердження рішення виконкому №42 від 31.07.2017 року "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне і с.Михайлівка

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби загальною площею 53,1135 га.

8. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Денисюк М.М.

10. Про вилучення земельної ділянки з постійного користування.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних відносин в натурі гр. Огіренко А.О.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Івановій В.В.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо втановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Горпинюк З.Г.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житловогу будинку, господарських будівель і споруд гр. Собку С.Ю.

15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господврських будівель і споруд гр. Бабенку В.Ю.

16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Челік О.В.

17. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Гуменської сільської ради від 06.11.2015 року "Про виконавчий комітет Гуменської сільської ради".

18. Про затвердження проектно-кошторисної документації з будівництва спортивно-ігрового дитячого майданчика в с.Гуменне Вінницького району Вінницької області

19. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу - Гуменську сільську раду.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рачуку С.Д.

21. Про затвердження рішення виконкому від 29.08.2017 року №45 "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Гуменне і с. Михайлівка"

22. Про призначення уповноваженого представника органу місцевого самоврядування з питань об'єднання громадян.

23. Про надання основної щорічної відустки в.о. сільського голови Кадірі Н.М.

 

22 позачергова сесія 7 скликання

1. Про внесення змін і доповнень до рішення 14 сесії7 скликання від 22.12.2016 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

2. Про передачу субвенції в 2017р. до Вінницького районного бюджету.

 

23 сесія 7 скликання

1. Про стан виконання заходів Програми збереження документів Національного архівного фонду у Вінницькому районі та Гуменській сільській раді на 2012-2017 роки.

2. Про стан виконання заходів Програми енеогозбереження Гуменської сільської ради на 2014-2017 роки.

3. Про затвердження рішення виконкому №58 від 30.10.2017 року "Про надання матеріальної допомоги жителям с. Михайлівка та с. Гуменне".

4. Про надання згоди на призначення на посаду завідувача ДНЗ "Мальва".

5. Про внесення змін до рішення 1 сесії 7 скликання Гуменської сільської ради від 06.11.2015 року "Про виконавчий комітет Гуменської сільської ради"

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коба Є.Г.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність  гр. Циплюк Н.С.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр. Пітонос Г.М.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність  гр. Ларіній О.Ю., Смірновій Н.С.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її у власність  гр. Щегловій Т.А.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Миколінському М.П.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Петлюк В.Л.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Артезюк Г.В.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр. Артезюк Г.В.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрущак О.Ю.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Остапчука О.В.

17. Про вилучення змельної ділянки із постійного користування гр. Петлюка В.Л.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дорош А.О.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Верба Д.І. - перенесено на розгляд позачергової сесії Гуменської сільської ради

20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Челік О.В.

21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Петлюку В.Л.

22. Про скасування рішення 17 сесії 7 скликання від 02 червня  2017 року Гуменської сільської ради

23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Маньківському А.В., в с. Михайлівка, вул. Липовецька, 7

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на встановлення меж земельних ділянок ПТУ № 14 смт. Вороновиця площею 13,3893 га на право постійного користування землею - перенесено на розгляд позачергової сесії Гуменської сільської ради

25. Про затвердження Програми "Підтримки на 2017 рік будівель та споруд, які знаходяться на балансі Гуменської сільської ради".

26. Про внесення  змін і доповнень до рішення 14 сесії 7 скликання від 22.12.2016 року "Про сільський бюджет на 2017 рік"

 

24 позачергова сесія 7 скликання

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Верба Д.І.

2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на встановлення меж земельних ділянок ПТУ № 14 смт. Вороновиця площею 13,3893 га на право постійного користування землею.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення 19 сесії 7 скликання від 14.07.2017 року «Про річний План закупівель на 2017 рік»

 

25 сесія 7 скликання

Голосування з 1 по 39 питання 25 сесії 7 скликання Гуменської сільської ради

1-20 питання

21-39 питання

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж